GeForce® TITAN X

GeForce® GTX™ TITAN X to karta graficzna najwyższej klasy. Łączy w sobie najnowsze technologie i wydajność nowej architektury GPU NVIDIA® Maxwell™, dzięki czemu jest to najszybsza i najbardziej zaawansowana karta graficzna na świecie.

TITAN X dominuje na rynku, będąc najszybszą kartą graficzną bazującą na jednym chipie. Posiada on potężny procesor GM200 (oparty na architekturze Maxwell) oraz aż 12 GB pamięci GDDR5. Jest to najmocniejsza karta firmy NVIDIA®, która zostawia w tyle konkurencję z przepustowością na poziomie 336 GB/s. Wszystko to powoduje, że TITAN X to najlepsza z dostępnych kart, która pozwala na komfortowe granie w rozdzielczości 4K.

GeForce® 980

GeForce® GTX 980 to najbardziej zaawansowana karta graficzna na świecie, oparta na nowej, niewiarygodnie wydajnej i energooszczędnej architekturze NVIDIA® Maxwell™. Dzięki dwukrotnie wyższej wydajności w porównaniu do osiągów kart poprzedniej generacji* oraz nowym, ekscytującym technologiom gamingowym, ten innowacyjny układ GPU zapewnia na wyświetlaczach nagłownych (VR), HD i 4K o ultrawysokiej rozdzielczości wrażenia na elitarnym poziomie.

W pewnym sensie GeForce® 980 jest czymś pośrednim między potężnym TITANEM X, a dobrymi, choć nie równie mocnymi kartami GeForce® 970 oraz GeForce® 960. 980-ka powstała oczywiście na bazie nowej architektury Maxwell, a napędzana jest potężnym układem GM204, będącym za razem jednostką wyjątkowo energooszczędną (to niewątpliwie wynik doświadczeń Nvidii na rynku mobilnym, związanych z produkcją układu Tegra K1). Jednocześnie karta posiada tylko jeden, choć bardzo mocny, GPU (procesor graficzny).

GeForce® 970

GeForce® GTX 970 to wysokowydajna karta graficzna zaprojektowana z myślą o poważnych graczach. Karta GeForce® GTX 970, oparta na architekturze kolejnej generacji NVIDIA® Maxwell™, łączy w sobie najbardziej zaawansowane technologie oraz wiodącą w swojej klasie wydajność, by zapewnić niewiarygodne wrażenia w grach na wyświetlaczach nagłownych, wyświetlaczach HD i 4K.

Ten produkt firmy NVIDIA®, to wynik ciągłej pracy inżynierów starających się, aby oddać najbardziej dopracowaną wersję swojego produktu. Firma NVIDIA® od lat tworzy kolejne wersje swoich kart, a GeForce® GTX 970 jest po prostu tym, czego wymagający gracz od swojej karty oczekuje – nowoczesna, a w efekcie szybka architektura Maxwell to solidna podstawa dla rdzenia, jakim jest procesor GM204-200, a 4 GB pamięci w zupełności wystarczają do odpalania gier nowej generacji na najwyższych detalach. Krótko mówiąc, GeForce® GTX 970 to bardzo solidny produkt - karta graficzna, która dobrze przysłuży się wymagającym graczom, pragnącym chociażby wcielić się w role asów przestworzy w War Thunder.

GeForce® 960

GeForce® GTX™ TITAN X to karta graficzna najwyższej klasy. Łączy w sobie najnowsze technologie i wydajność nowej architektury GPU NVIDIA® Maxwell™, dzięki czemu jest to najszybsza i najbardziej zaawansowana karta graficzna na świecie.

GTX 960 to sprzęt na tyle mocny, że spokojnie odpalicie na nim większość gier w najwyższych detalach, a zarazem na tyle uniwersalny, że zmieści się w domowym budżecie wielu graczy. Siłą GTX 960 w przypadku firmy NVIDIA® jest architektura Maxwell, na bazie której firma skonstruowała już wiele układów graficznych – w przypadku GTX-a 960 jest to procesor GM206. Dodajmy do tego 2 GB pamięci i otrzymamy kartę graficzną, która wydajnie obsłuży nawet wymagających graczy.

GeForce® 750Ti

Model ten oferuje niespotykaną moc obliczeniową oraz wykorzystuje ultraefektywną architekturę kolejnej generacji, dzięki czemu stanowi wyśmienity oręż dla zapalonych graczy, dostępny w niesamowicie atrakcyjnej cenie.

GTX750 Ti to karta o mniejszych możliwościach niż jej „więksi” bracia. Jednak ta karta ma swoje zastosowania, w których jest niezastąpiona. GeForce® GTX 750 Ti to karta idealna dla osób oszczędnych, takich, które dokładnie kalkulują wszystkie wydatki związane z cyfrową rozrywką. Dzięki nowoczesnej architekturze Maxwell, 2 GB pamięci RAM oraz solidnemu chłodzeniu GTX 750 Ti pozwala odpalić w zadowalającej jakości wszystkie najnowsze gry. To po prostu karta do zadań specjalnych.

Architektura NVIDIA® Maxwell™

NVIDIA® Maxwell™ to najbardziej zaawansowana architektura GPU na świecie. Inspirację dla niej stanowiło światło - zaprojektowano ją tak, by stanowiła silnik napędzający gry PC kolejnej generacji.

Najbardziej zaawansowane układy GPU na świecie. Architektura Maxwell to cud inżynierii. Oparte na niej najnowsze układy GPU z serii GeForce® GTX 900 zapewniają niezrównaną energooszczędność oraz wydajność w grach PC. GeForce® GTX™ 980 to najszybsza karta graficzna na świecie, natomiast model GTX 970 gwarantuje najwyższą wydajność w swojej klasie. Obie zapewniają dwukrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart poprzedniej generacji, gwarantując jednocześnie energooszczędność oraz znakomite właściwości termiczne i akustyczne.

Technologia NVIDIA® G-SYNC

Monitory NVIDIA® G-SYNC oparte są na rewolucyjnej technologii firmy NVIDIA®, która eliminuje problem rozchodzenia się obrazu oraz opóźnień w wyświetlaniu związanych z zasadą działania synchronizacji pionowej (VSync), zwiększając zarazem możliwości obecnych monitorów, dzięki czemu możesz cieszyć się jak dotąd najszybszą i najbardziej płynną rozgrywką oraz najkrótszym czasem reakcji monitora.

Rezultat: obraz pojawia się natychmiast. Obiekty są wyraźniejsze. Rozgrywka jest bardziej płynna. Za każdym razem.

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).


zobacz cały regulamin konkursu