Szczegóły konkursu

Ruszamy z kolejną inicjatywą wraz z firmą NVIDIA® oraz Gaijin Entertainment. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym będziecie musieli wykazać się wyobraźnią. Waszym zadaniem jest stworzenie kreatywnego i interesującego materiału wideo, z użyciem gameplay’u z gry „War Thunder”. Poniżej możecie zobaczyć film instruktażowy do konkursu przygotowany przez Redakcje tvgry.pl. Zapraszamy również do obejrzenia 5 specjalnie przygotowanych materiałów video
Pamiętajcie, że konkurs jest podzielony na dwa moduły! Najważniejsze informacje na temat każdego z nich możecie znaleźć poniżej filmu instruktażowego, natomiast szczegółowe informacje o zasadach konkursu możecie znaleźć w zakładce Regulamin.
Do nagrywania rozgrywki możecie wykorzystać funkcję Shadowplay – jeśli Wasza karta ją obsługuje.


Tryb Standardowy

W tym trybie waszym zadaniem jest kreatywne przedstawienie gameplay’u z gry War Thunder w postaci materiału wideo. Dajemy wam duże pole do popisu możecie połączyć gameplay z opowiedzianą przez Was historią, połączyć go z innymi materiałami wideo lub nadać mu charakteru przez dodanie odpowiedniej ścieżki dźwiękowej. Liczymy na Waszą kreatywność, w tym konkursie Sky is the limit ;). Zanim jednak weźmiecie się do pracy pamiętajcie żeby:

- dokładnie zapoznać się z regulaminem konkursu;
- nie przekroczyć 3 minut w przygotowanym przez Was materiale wideo;
- obejrzeć materiał instruktażowy powyżej oraz 5 materiałów którymi możecie się zainspirować, które przodowaliśmy dla Was w zakładce Dywizjon GeForce.

Tryb Weteran

Ten tryb jest trybem bardziej rozbudowanym i sprecyzowanym. Tutaj zależy nam abyście przygotowali poza elementami gameplayu z gry War Thunder również ciekawą historię dotyczącą technologii NVIDIA®. Materiał filmowy musi zawierać też elementy wideo autorskiej produkcji, przedstawiając posiadany sprzęt, z którego korzysta uczestnik na co dzień tocząc swoje podniebne pojedynki. Zanim jednak weźmiecie się do pracy pamiętajcie żeby:

- dokładnie zapoznać się z regulaminem konkursu;
- nie przekroczyć 4 minut w przygotowanym przez Was materiale wideo;
- obejrzeć materiał instruktażowy powyżej oraz 5 materiałów którymi możecie się zainspirować, które przodowaliśmy dla Was w zakładce Dywizjon GeForce.

Uczestnik może wziąć udział w dwóch trybach. W tym przypadku oba zgłoszenia muszą być odrębnymi tworami, oraz posiadać różne gameplay’e. Wszelkie elementy zawarte w obydwu z nich muszą być całkowicie różne. Proszę przeczytać Regulamin, by uzyskać szczegóły na temat konkursu.

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).


zobacz cały regulamin konkursu